![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 28 жовтня 2015 року розпочинає конкурс на участь у Програмі Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для управлінських кадрів “Fit for Partnership with Germany” на 2016 рік (далі - Програма).
Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських компетенцій, які сприятимуть співробітництву українських і німецьких підприємств, а також налагодження контактів і стійкий розвиток кооперації між підприємствами України та Німеччини. Учасники програми отримають інформацію, знання, навички і міжкультурні управлінські компетенції, що допомагатимуть розвивати співпрацю з німецькими компаніями. Вони також матимуть можливість безпосередньо ознайомитись з німецьким обладнанням і технологіями та встановити прямі контакти з німецькими компаніями.
Цільові групи Програми - українські підприємства як суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, власники, керівники вищої та середньої ланки українських підприємств, орієнтованих на зовнішньоекономічну діяльність (що мають потенціал ЗЕД), а також управлінці установ, що відповідають за технічне і технологічне забезпечення підприємств комунальної форми власності.
Участь у Програмі здійснюється за рахунок німецької сторони.
Більш детальну інформацію можна отримати звернувшись до контактних осіб:
Мінекономрозвитку - Борисюк Тетяна, тел. (044) 5285430, e-mail: tania.borisiuk@gmail.com: Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) - Степащенко Світлана, тел. (044) 2284254, (044) 5313056, e-mail: Svetlana.stepashchenko@giz.de.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...