![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
З 12 по 16 жовтня на Южно-Українському енергокомплексі працювала комісія Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом», яка підтвердила готовність підприємства до несення навантаження в період осінньо-зимового максимуму 2015-16 рр.
Членами інспекційної перевірки було позитивно оцінено підготовку персоналу, стан технологічного устаткування, трубопроводів, арматури, електротехнічного обладнання, внутрішніх систем опалювання, теплопостачання, вентиляції, будівель, споруд і підземних комунікацій тощо. Проаналізовано виконання заходів з підвищення надійності енергоблоків, якості ремонтів основного технологічного устаткування, забезпечення ядерним паливом. З 86 запланованих заходів на момент перевірки южно-українськими атомниками було виконано 82. За рештою ще не підійшов термін реалізації.
«Комісія за участі інспекції з електричних мереж виявила готовність Южно-Української електростанції та комплексу в цілому до проходження осінньо-зимового періоду з урахуванням деяких зауважень, - прокоментував підсумки інспекційної перевірки директор Департаменту супроводу та ремонту ДП НАЕК «Енергоатом» і голова комісії Сергій Богданов. - Особливу увагу членів комісії, у складі якої автономно працював представник Південної енергосистеми України, було приділено роботі електротехнічного устаткування та готовності схеми видачі потужності станції в енергомережу країни, що на сьогодні є важливим». С. Богданов, який минулого року вже бував з інспекцією на ЮУАЕС, зазначив також позитивну і злагоджену роботу колективу атомної станції в період проходження перевірки.
Кампанія підготовки до несення енергоблоками навантажень в осінньо-зимовий період є складовою процедур гарантування безпеки атомних електростанцій, регламентованих вітчизняним законодавством і стандартами МАГАТЕ.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...