![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
13 жовтня 2015 року у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулось офіційне відкриття експозиції «Захисникам України – слава!» до Дня захисника України.
Головною метою заходу було вшанування українського війська, що боронило й боронить незалежність та територіальну цілісність нашої держави, сприяння патріотичному вихованню шкільної молоді та громади міста.
На захід завітали учасники бойових дій - представники Южноукраїнської міської спілки ветеранів, учасники АТО та громадської організація «Воїни антитерористичної операції», члени ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил України, Южноукраїнської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), волонтери благодійного фонду «Мирне небо», члени козацьких організацій міста, вихованці комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради», учні загальноосвітньої школи №4, представники ЗМІ міста та усі охочі.
До слова було запрошено голову ради ветеранів міста В’ячеслава Громенка, очільника спілки ветеранів Афганістану Володимира Венгера та голову організації учасників АТО Віталія Фуколяка.
До уваги відвідувачів було представлено ряд унікальних світлин з передової, наданих безпосередніми учасниками антитерористичної операції 2014 – 2015 років. Також, відбулась презентація нових експонатів для постійної виставки «Історія Бузького Гарду».
Щиро дякуємо за допомогу в організації експозиції воїнам АТО та благодійному фонду "Мирне небо".
Виставка триватиме до 13 листопада 2015 року.
Запрошуємо усіх охочих!
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...