
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 14.08.2025
Станом на 14 серпня 2025 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
Res --> 1
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради повідомляє, що
09.10.2015 проведено конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів (майна) комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнськ, пов’язаних з майновими питаннями, а саме які будуть підлягати приватизації шляхом викупу:
- пр. Леніна, 13, нежитлове вбудовано-прибудоване приміщення 65, загальною площею 127,1 кв.м.;
- вул. Молодіжна, 13А, нежитлове приміщення 10/2, загальною площею 165,0 кв.м.
Відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів (майна) комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 27.12.2012 № 792, прийнято рішення укласти договір на виконання робіт з проведення незалежної оцінки на вказані вище об’єкти з ПП «Консалтингова фірма «Снейл» .
Станом на 14 серпня 2025 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
Відповідно до розпорядження міського голови, під головуванням першого заступника міського голови з п...
У середу, 13 серпня, відбулося засідання виконкому за участі 11-ти членів виконавчого комітету та пі...
12 серпня у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний центр соціального о...
Стій!.. Зупинись!.. На мить затихни у повсякденному русі — згадай українців, життя яких заб...
11.08.25 року відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Південно...
Будь ласка, не робіть так, якщо хочете дійсно комусь допомогти. Контейнери для речей, що були у в...
В некомерційному комунальному підприємстві «Південноукраїнський міський центр первинної медико...
Засідання виконавчого комітету Південноукраїнської міської ради від 13.08.2025 &...
Сім’я має бути надійним середовищем для розвитку дитини, але нажаль, це буває не завжди. Тому...