![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
24 серпня святкування Дня незалежності України розпочалось зі святкової ходи під 30-ти метровим Прапором України у національному вбранні – вишиванках. Очолили ходу керівники міста та Южноукраїнської атомної електростанції.
Святкування продовжилось урочистостями на Музейній площі. Зі словами вітання до жителів міста звернувся секретар Южноукраїнської міської ради Дмитро Мірошник, заступник генерального директора ВП "Южно-Українська атомна електростанція" Володимир Богатчук. Присутні на урочистостях вшанували пам'ять про героїв, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України хвилиною мовчання.
Секретар Южноукраїнської міської ради Дмитро Мірошник разом із учасниками бойових дій у зоні АТО Русланом Клименком, Віталієм Фокуляком та волонтером благодійного фонду "Миротворець" Оксаною Місюкевич поклали квіти до Меморіального комплексу Захисникам Вітчизни та пам’ятника Т.Г.Шевченку. За традицією, паспорт громадянина України урочисто вручено Костянтину Демченку, якому напередодні Дня незалежності України виповнилось 16 років. Після патріотичного флеш-мобу "Україна понад усе", всі бажаючі разом з артистами на сцені виконали Гімн України у найвеличнішому хорі міста Южноукраїнська.
Урочистості продовжились концертною програмою для дітей та дорослих за участю творчих колективів міста та ПК «Енергетик».
Свою любов до України жителі міста продемонстрували активною участю у міських заходах!У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...