Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
20 березня відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Квасневського Є.А. У роботі взяли участь 9 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу, начальники управлінь, служб міської ради та відділів виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств міста, засоби масової інформації.
Перед початком засідання виконавчого комітету міський голова Квасневський Є.А. поінформував, що сьогодні надважливі завдання покладені на Збройні Сили України, які в нелегких умовах виконують свій конституційний обов’язок. У місті вже проводиться, за ініціативи депутатів міської ради, підприємців, громадян, робота по збору допомоги для нашого війська. Міський голова відзначив, що ці ініціативи заслуговують всілякої підтримки. Виконавчий комітет доручив: ще раз звернутися до керівників підприємств, установ, організацій та громадян міста про надання можливої благодійної допомоги обладнанням, теплими речами, предметами гігієни, продуктами харчування, коштами нашим воїнам. Особливо підкреслено, що ця допомога буде адресною. Вона буде надана у військові частини, з якими у нас налагоджений зв'язок, "з рук в руки".
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 16 основних питань та 1 додаткове питання. Всього членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято 17 рішень: а саме: «Про затвердження міських Правил приймання стічних вод від абонентів у відомчу та комунальну систему каналізації міста Южноукраїнська», «Про погодження основних показників на 2014 рік Програми соціально-економічного розвитку міста Южноукраїнська на 2013-2015 роки», «Про затвердження фінансових планів та планів фонду оплати праці на 2014 рік підприємств комунальної форми власності», «Про реєстрацію Статуту громадського формування охорони громадського порядку міста Южноукраїнська в новій редакції», «Про затвердження Порядку надання субвенції з міського бюджету державному бюджету на укріплення матеріально-технічної бази правоохоронних органів в місті Южноукраїнську», «Про хід виконання міської комплексної Програми «Турбота» на 2013-2017 роки за 2013 рік», «Про надання матеріальної допомоги», «Про надання жилих приміщень», «Про взяття на квартирний облік», «Про закінчення опалювального сезону 2013-2014 років».
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...