![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», постанови Кабінету Міністрів від 15.06.2006 №833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 11.07.2003 №185 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами», рішення Южноукраїнської міської ради від 12.10.2009 №1105 «Про затвердження Правил торгівлі на ринках м. Южноукраїнськ» засоби вимірювальної техніки, які використовуються продавцями (фізичними особами – підприємцями) під час продажу товарів, повинні бути в справному стані, мати повірочне тавро та проходити періодичну повірку в установленому порядку, а саме не менше одного разу на рік.
Стосовно здійснення торговельної діяльності на ринках, фізичним особам, які не є суб’єктами підприємницької діяльності забороняється використовувати власний санітарний та спеціальний одяг, торговельний інвентар та засоби вимірювальної техніки. Адміністрація ринку повинна забезпечувати видачу напрокат санітарного одягу, торговельного інвентарю та засобів вимірювальної техніки.
Суб’єкти підприємницької діяльності можуть мати свій санітарний чи інший одяг, торговельний інвентар, засоби вимірювальної техніки, та несуть персональну відповідальність за його відповідність санітарним та технічним нормам.
З питання метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки або з інших питань, стосовно роботи метрологічної служби необхідно звертатися до Первомайського відділу забезпечення метрологічних робіт за адресою: 55213, Миколаївська область м. Первомайськ, вул. Київська, 9А, тел. (0261) 4-33-49.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...