![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Свою Україну любіть,
Любіть її. Во время люте,
В останню тяжкую мінуту
За неї господа моліть!
Під таким гаслом 5 березня підготовлено і проведено методистом методичного кабінету управління освіти Вікторією Антонюк експрес-лекцію для працівників управління освіти про життєвий і творчий шлях Великого Генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка.
Тарас Шевченко - символ чесності, правди і безстрашності, великої любові до людини. Уся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів.
Члени колективу мали змогу вкотре долучитися до основних віх життя Кобзаря, переглянути фото та репродукції картин Шевченка-пейзажиста та портретиста. А також більш детально ознайомилися з маловідомою сторінкою біографії Тараса Шевченка - участь в Аральській географічній експедиції 1848-1849 років та його роль у цій експедиції.
Учні, учасники обласного конкурсу читців-декламаторів «Кобзар у нашому домі» Семьонов Владислав(ЮЗШ № 1), Волошина Наталія (гімназія №1), Бєдова Марія (ЦДЮТ) донесли до присутніх живе Шевченкове слово.
Хочеться вірити, що спадщина великого Кобзаря увійшла у свідомість кожного з присутніх. Адже у наш дивовижний час, коли відбувається духовне відродження нації, її моральне переродження з незвичайною гостротою постає проблема виховання у сучасної людини нового світогляду. Це пов'язано з актуальним завданням нашого часу – розвитком моральності та духовності українців. Ці питання порушував Кобзар ще 150 років тому. І зараз вони потребують нагального вирішення.
Філософська велич Шевченка полягає в тому, що він говорив про найсокровеннішу таємницю людського буття – відповідальність людини за свої вчинки. Шевченкове слово єднає нас усіх в одну національну цілість із єдиною метою – відновити народовладну суверенну українську державу на всій її історичній території. Сказане дозволяє стверджувати, що Шевченка можна по праву вважати геніальним натхненником національно-культурного та державного відродження України.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...