![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
З метою покращення надання допомоги населенню м. Южноукраїнська з гіпертонічною хворобою серця та ведення хворих з інфарктом міокарда 03.03.2014 р. проведено оперативну нараду на тему: «Оцінка якості ведення хворих з інфарктом міокарда за 2013 рік».
Ведення пацієнтів з інфарктом міокарда в терапевтичному відділення здійснюється лікарями-терапевтами, в дорослій поліклініці лікарі-терапевти, невропатологи, кардіологи.
За 2013 рік інфаркт міокарда перенесли 56 чол. (жителі міста 54 чол, 2 не місцеві). З них 42 чол. – пенсіонери, це 75 % від загальної кількості хворих.
Слід зауважити, що найбільший фактор ризику хворих інфарктом міокарда займає гіпертонічна хвороба (42 хворих, 75 %); на другому місці – куріння (17 хворих); 3 місце – цукровий діабет (15 хворих); 4 місце – ожиріння (12 хворих); далі похилий вік, подагра, ХОЗЛ, зловживання алкоголем.
Смертність від інфаркту міокарда в 2013 році нижча в порівнянні з 2012 роком, в 2013 році від інфаркту міокарда померло 4 чоловіка, в 2012 р. 6 чоловік.
До уваги населення: для запобігання та з метою профілактики гіпертонічної хвороби, обов’язково відвідувати лікаря-терапевта, виконувати всі рекомендації по лікуванню. В СМСЧ № 2 працює долікарняний кабінет, в якому кожний бажаючий може виміряти артеріальний тиск.
Згідно ПКМУ № 340 від 25.04.2012 року «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою» кожен пацієнт має можливість отримати пільгові рецепти для лікування у свого лікуючого лікаря.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...