![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
05 березня відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Квасневського Є.А. У роботі взяли участь 12 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу, начальники управлінь, служб міської ради та відділів виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств міста, засоби масової інформації.
Перед початком засідання виконавчого комітету міський голова Квасневський Є.А. поінформував, що ситуація в місті Южноукраїнську керована та контрольована, стабільно працює головне виробниче підприємство міста - ВП «Южно-Українська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом». Мешканці міста можуть не хвилюватися за свою безпеку. На останній сесії, що відбулася 25 лютого, було прийнято рішення «Про суспільно-політичну ситуацію в державі та місті Южноукраїнську», де «категорично засудили всі прояви насильства, які привели до загибелі, поранень і каліцтв людей», а також засудили «прояви сепаратизму і спроби порушити територіальну цілісність держави». Розпорядженням міського голови від 05.03.2014 №43-р створено робочу групу, яка, відповідно до рішення ради, повинна напрацювати пропозиції щодо розробки плану з реалізації резолюції Народного Віче та винести на затвердження Южноукраїнської міської ради. Сама резолюція Народного Віче оприлюднена на сайті міста в розділі «Нормативні акти» (рішення Южноукраїнської міської ради міської ради від 25.02.2014 №1184). Також, міський голова Квасневський Є.А. звернув увагу, що свої пропозиції можна подавати до відділу звернень громадян, зв’язків з громадськістю та ЗМІ за телефоном 2-79-69, через «Он-лайн приймальню» на офіційному сайті міста, на електрону адресу gromada0709@gmail.com.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 18 основних питань та 4 додаткових питання. Всього членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято зі змінами 22 рішення: а саме: «Про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради протягом 2013 року», «Про організацію громадських робіт на підприємствах, організаціях та установах міста Южноукраїнська на 2014 рік», «Про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради протягом 2013 року», «Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету для забезпечення адаптованими молочними сумішами дітей першого й другого року життя, народжених ВІЛ-інфікованими матерями», «Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету на придбання медичних приладів, апаратів, обладнання та забезпечення лікарськими засобами хворих на цукровий діабет ІІ типу при амбулаторному лікуванні», «Про надання матеріальної допомоги», «Про надання жилих приміщень», «Про зняття з квартирного обліку», «Про взяття на квартирний облік», «Про нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради», «Про визначення місць для розміщення матеріалів перевиборної агітації до виборів 25.05.2014» та інші питання.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...