![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
27 лютого у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради відбулося засідання координаційної ради з питань охорони здоров’я у місті Южноукраїнську. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад, заступника начальника управління, начальника відділу соціальних, інвалідних та пенсійних питань Нелі Кучеренко, представників Южноукраїнського міського відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області, Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №2 Міністерства охорони здоров’я України», сектору кримінальної міліції у справах дітей, управління освіти, служби у справах дітей Южноукраїнської міської ради.
Під час засідання були розглянуті питання щодо виконання міських програм з охорони здоров’я у 2013 році, інформаційно-розяснювальної, профілактичної роботи із запобігання захворюваності туберкульозом, СНІДом та ВІЛ-інфекцією в місті Южноукраїнську, організації роботи з виявлення осіб, які незаконно вживають наркотичні засоби, психотропні речовини та обстеження на туберкульоз осіб, звільнених з місць позбавлення волі, епідеміологічної ситуації у місті Южноукраїнську щодо захворюваності на грип та ГРВІ, випадків та причин малюкової смертності в 1 кварталі 2014 року.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...