![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» багатодітним сім’ям надаються пільги, а батькам і дітям з багатодітних сімей видаються відповідні посвідчення.
Пільги багатодітним сім’ям
1) 50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (
2) 50-відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб у межах норм, визначених законодавством;
Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення, становить 21 кв.м. опалювальної площі житла на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в житловому приміщенні (будинку) та додатково
3) 50-відсоткова знижка вартості палива, у тому числі рідкого, в межах норм, визначених законодавством, у разі якщо відповідні будинки не мають центрального опалення;
4) позачергове встановлення квартирних телефонів. абонентна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50-відсотків від затверджених тарифів
Пільги щодо плати за користування житлом (квартирної плати), комунальними послугами та вартості палива, передбачені пунктами 1-3, надаються багатодітним сім’ям незалежно від виду житла та форми власності на нього.
Дітям з багатодітних сімей надається такі пільги:
1) безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів;
2) щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних та комунальних закладах охорони здоров’я із залученням необхідних спеціалістів, а також компенсація витрат на зубопротезування;
3) першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;
4) безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання;
5) безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».
Відповідно до змін, внесених Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про охорону дитинства» від 16.06.2011 №3525-ІV, до складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів – до закінчення навчального закладу, але не довше ніж до досягнення ними 23 років»
Діти з багатодітних сімей, у складі яких є п’ятеро і більше дітей, а також особи віком від 18 до 23 років із таких сімей звільняються від плати за навчання у вищих навчальних закладах державної та комунальної форми власності усіх рівнів акредитації за умови, за умови, певний освітньо - кваліфікаційний рівень вони здобувають вперше.
Для отримання посвідчення необхідно звернутись до управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради за адресою: бул. Цвіточний, 9 ІІ поверх.
Для отримання додаткової інформації щодо оформлення пільг звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради за адресою: бул. Цвіточний, 4.
У разі, якщо ви знаходитесь у складних життєвих обставинах і не знаєте де отримати допомогу звертайтеся до Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: бул Цвіточний, 9 ІІ поверх (праворуч), тел. 2-56 -24
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...