![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
25 лютого відбулася 47 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Євгена Квасневського.
У пленарному засіданні взяли участь 30 депутатів Южноукраїнської міської ради, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна та Дмитро Судаков, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Телятник, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, прокурор міста Олег Коцюба, начальник Южноукраїнського міського управління юстиції Василь Дробот, заступник начальника міського відділу УМВС України в Миколаївської області Олександр Лопушенко та мешканці міста Южноукраїнська.
Всі присутні вшанувати пам’ять загиблих на Майдані хвилиною мовчання.
До 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан учаснику бойових дій в Афганістані Рассамакіну Сергію Васильовичу вручено ордер та ключ від однокімнатної квартири, Южноукраїнській спілці ветеранів Афганістану (воїнам-інтернаціоналістам) – ноутбук.
До порядку денного за ініціативи депутата Миколи Сімченка включено питання про суспільно-політичну ситуацію в державі та місті Южноукраїнську, яким прийнято до відома резолюцію Народного Віче від 23.02.2014. Всі бажаючі мешканці міста мали змогу виступити з цього питання.
Депутатами міської ради прийнято рішення про виконання бюджету міста Южноукраїнська за 2013 рік та внесення змін до бюджету міста Южноукраїнська на 2014 рік.
Затверджено міську Програму розвитку місцевого самоврядування на 2014 – 2015 роки та внесено зміни до міської комплексної Програми «Молоде покоління Южноукраїнська» на 2012-2015 роки.
Також, прийняті рішення про приватизацію житла, присвоєння поштових адрес, розміщення стаціонарної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності та з питань врегулювання земельних відносин в місті.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...