Подорож українською абеткою
В Іванівському сільському клубі відбулася захоплива мовна гра-мандрівка «Від А до Я. Наша...
Res --> 1
У період з 11 по 23 лютого відокремленим підрозділом „Южно-Українська АЕС” вироблено 928 мільйонів 583 тисячі кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:
· АЕС – 920 мільйонів 956 тисяч кіловат-годин;
· Ташлицькій ГАЕС – 5 мільйонів 201 тисячу кіловат-годин;
· Олександрівській ГЕС – 2 мільйони 426 тисяч кіловат-годин.
Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 344 тисяч тонн донецького вугілля або 262 мільйони 426 тисяч кубометрів природного газу.
Перший, другий та третій енергоблоки Южно-Української АЕС працювали
у заданому режимі.
На Олександрівській ГЕС перший та другий гідроагрегати знаходились у роботі.
Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень.
Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 24 лютого складає 11,6 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.
Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті за адресою www.sunpp.mk.ua.

В Іванівському сільському клубі відбулася захоплива мовна гра-мандрівка «Від А до Я. Наша...
22 липня 2026 року в управлінні соціального захисту населення відбулася важлива зустріч: мешканці мі...
21 липня у Денному центрі соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього на...
Управління житлово-комунального господарства Південноукраїнської міської ради повідомляє про оголоше...
Українське законодавство передбачає, що реагування на випадки домашнього насильства здійснюється на...
З 27 липня розпочнуться роботи зі щорічної планової повірки блоків детектування гамма-випромінювання...
21 та 23 липня 2026 року за підтримки Норвезької ради у справах біженців в Україні, працівниками упр...
Екіпажі мобільних комплексів «Слобода» 11 бригади ім. М. Грушевського НГУ щодня ведуть б...
Станом на 23 липня 2026 року потужність дози на території Південноукраїнської міської територіаль...
Відбулося заключне заняття у літньому таборі для дорослих «Лісова Мавка» - особливого пр...