![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Одним з основних напрямків 20-ти річної роботи Центру муніципального менеджменту (Хабітат) створеного у 1994 році для сприяння реалізації в Україні Програми ООН по населених пунктах (ООН – Хабітат) є надання місцевим органам влади практичної допомоги у залученні інвестицій у розвиток малого та середнього підприємництва на засадах державно - приватного партнерства.
У 2014 році Центр муніципального менеджменту з Фондом «Україна - Хабітат» та комерційними банками, які обслуговують кредитні лінії міжнародних фінансових організацій та приватних інвесторів продовжить діяльність розпочату у рамках Проекту ПРООН «Зміцнення потенціалу місцевих органів влади, як фактор сталого розвитку України» (UKR/98/05) та Проекту ПРООН «Підтримка малого та середнього підприємництва в Україні» (UKR/99/010) у містах та районах України.
Для групи управління проектами міськвиконкому та підприємців міста – учасників Проекту проводяться консультативні відеосемінари по стратегічному плануванню та бізнес - плануванню у мережі Інтернет з використанням ресурсів Дистанційної школи муніципального управління (Хабітат) – за участю консультантів Фонду «Україна - Хабітат» та комерційних банків.
З більш детальною інформацією про процедури роботи з Фондом та умови фінансування інвестиційних проектів, які планується реалізувати у рамках Місцевих інвестиційних програм розвитку малого та середнього підприємництва можна ознайомитись на сайті Фонду «Україна - Хабітат»: http://fund.habitat.org.ua/index.php.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...