![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
17 лютого на Южно-Українській АЕС завершилася перша частина конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників атомної станції з соціального та профспілкового напрямків.
П'ятий рік поспіль на ЮУАЕС проходить конкурс наукових доповідей серед молодих співробітників підприємства. Проводиться він під патронатом Організації молоді атомної станції за підтримки адміністрації та профспілкового комітету ВП ЮУАЕС.
![]() |
Мета конкурсу - стимулювання ініціативи, розкриття науково-технічного потенціалу, підвищення загального рівня знань, обмін досвідом, генерація нових ідей у молодих працівників, а також пошук нових шляхів оптимізації виробничого процесу. Цього року на першому етапі конкурсу наукових доповідей у двох категоріях на розгляд журі було представлено 6 робіт. За звання автора кращої боролися четверо молодих фахівців ЮУАЕС з енергоремонтного підрозділу (ЕРП), служби наладки та випробувань обладнання (СНтаВО), реакторного цеху №2 (РЦ-2) та відділу ядерної безпеки (ВЯБ). Конкурсна комісія у складі представників відділу соціального розвитку, профспілкового комітету та організації молоді оцінювала доповіді за такими критеріями як актуальність теми, можливість її практичного застосування, оформлення та представлення. Кожен учасник захищав свою роботу. |
![]() |
Після підбиття підсумків кращою у соціальній тематиці з великою перевагою в балах стала доповідь постійного учасника конкурсу та переможця галузевого змагання 2013 року - інженера з експлуатації обладнання атомної станції РЦ-2 В'ячеслава Губи на тему «Аналіз схем фінансування працівників ВП ЮУАЕС для придбання житла». У профспілковій тематиці з двох доповідей кращою визнана «Робота з молоддю» інженера з розрахунків і режимів ВЯБ Юрія Сінчука. В'ячеслав Губа в інтерв'ю відомчим ЗМІ прокоментував свою перемогу так: «Беру участь в конкурсі вже 4 рік. Вважаю подібні конкурси дуже важливими для молодих працівників. Треба заявляти про себе, підвищувати рівень самоосвіти. Це всебічно розвиває. Зауваження членів конкурсної комісії з приводу своєї роботи вважаю конструктивними. Надалі я врахую всі побажання та рекомендації».
|
25 березня в ВП ЮУЕС визначиться переможець третього - виробничого - напрямку. Автори призових робіт будуть нагороджені грошовими преміями, а трійка кращих (за напрямками) представить Южно-Українську АЕС на галузевому конкурсі наукових доповідей молодих працівників ДП «НАЕК «Енергоатом», який відбудеться 21 березня в Києві.
На фото О.Запольського: переможці конкурсу (угорі) В’ячеслав Губа, (унизу) Юрій Сінчук.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...