![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Афганістан… Чорним тавром впеклося це лунке, як постріл із-за рогу, слово. Для тисяч українських родин воно назавжди стало грізним знаменом біди, символом невгамовних душевних мук і невтішного горя.
З метою реалізації завдань Президента України щодо забезпечення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій (у контексті проголошення 2014 року — Роком учасників бойових дій на території інших держав) 15 лютого 2014 року в актовій залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулась урочиста зустріч з воїнами-інтернаціоналістами, присвячена 25-ій річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. До присутніх з промовою звернувся міський голова Євген Квасневський, начальник управління освіти Южноукраїнської міської ради Юрій Сінчук, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Олександр Петренко, голова Южноукраїнської міської Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександр Кравченко, голова Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил Володимир Пономарьов. Школярі підготували воїнам-інтернаціоналістам концертну театралізовану програму присвячену бойовим діям в Афганістані.
Міський голова вручив 30 пам’ятних медалей «25 років виведення військ з Афганістану» воїнам-інтернаціоналістам, які були закуплені за кошти міського бюджету.
Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя.
Після урочистої зустрічі воїни-інтернаціоналісти направились до храму Христа Спасителя, в якому пройшла панахида по загиблим та померлим учасникам бойових дій та відвідали могили померлих та загиблих земляків воїнів-інтернаціоналістів на міському кладовищі.
Цього ж дня в кафе «Козацька рада» проведено вечір пам’яті «Зустріч бойових друзів», в якому взяли участь 50 учасників бойових дій на території інших держав.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...