![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення 12 лютого в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії) під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад.
Під час засідання розглянуті наступні питання: про затвердження плану засідань колегії управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради на 2014 рік, звіт про роботу відділення соціально-медичних послуг комунального закладу «Териториальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська», інформація про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, про затвердження рішеннь комісії оперативного реагування № 3-5, про затвердження списку отримувачів та складу щомісячного продовольчого набору на лютий 2014 року, про затвердження списку отримувачів та складу разового продовольчого набору на лютий 2014 року, про виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на березень 2014 року, про виділення разових продовольчих наборів до річниці виведення військ з Афганістану, обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державні соціальні стандатри та державні соціальні гарантії».
На колегії розглянуті всі питання та прийняті відповідні рішення.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...