Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Участь наших спортсменів у фіналі Національного Кубку України з плавання
AA

Участь наших спортсменів у фіналі Національного Кубку України з плавання

 З 1 до 5 лютого у місті Дніпропетровську проходив Фінал Національного Кубку України з плавання.

Чемпіоном на дистанції 50 м вільним стилем став Плавін Богдан (тренер Свінтицький Д. Г.,  ККСС «Олімп»). Нагадуємо, що Плавін Богдан є стипендіатом міського голови серед дітей та молоді за підсумками 2013 року. На дистанції 100м (брас) ІІІ місце серед дорослих здобув Бужор Сергій (тренер Свінтицький Д. Г.,  ККСС «Олімп»). Також, Сергій виборов право на участь у Чемпіонаті Європи з плавання серед юніорів, що проходитимуть з 12 до 15 квітня у місті Афінах, Греція.

Читайте також

У відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг провели інформаційно-просвітницький захід щодо запобігання домашньому насильству

Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради

Сьогодні для відпочиваючих у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «...

Відбулося онлайн-навчання щодо роботи в програмному забезпеченні «Реєстр посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї»

Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради

11 березня 2026 року відбулося онлайн-навчання, ініційоване управлінням соціального захисту населенн...

Південноукраїнська міська бібліотека. Іванівська бібліотека-філія. Майстер-клас «Підсніжники своїми руками»

Управління молоді, спорту та культури Південноукраїнської міської ради

Весна починається з підсніжників. Тож в Іванівській бібліотеці - філії відбувся творчий майстер-клас...

У Територіальному центрі провели інформаційну зустріч щодо профілактики падінь серед людей похилого віку

Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради

11 березня 2026 року для відпочиваючих у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Терит...