![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
5 лютого Южноукраїнське міське управління юстиції в Миколаївській області святкувало свій ювілей – 15 років з дня утворення управління в місті Южноукраїнську. Поздоровити начальника та всіх працівників до управління завітали міський голова Євген Квасневський, директор ДПТС «Квант» приватного акціонерного товариства «Атомсервіс» Микола Скуляр, директор дочірнього підприємства електричних мереж приватного акціонерного товариства «Атомсервіс» Володимир Гуцол, начальник першого Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Миколаївській області Андрій Драгомиров. Після урочистої промови начальника управління Василя Дробота, слово мав міський голова, який привітав всіх присутніх з чудовим ювілеєм теплими словами та побажаннями всього найкращого і виказав слова вдячності за плідну працю та тісне співробітництво.
За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди святкування 15-річчя з дня утворення Южноукраїнського міського управління юстиції у Миколаївській області відзначили Подяками Южноукраїнського міського голови Дробота Василя Васильовича - начальника Южноукраїнського міського управління юстиції у Миколаївській області та Лисенко Яну Сергіївну - головного спеціаліста сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Южноукраїнського міського управління юстиції у Миколаївській області, які урочисто вручив міський голова Євген Квасневський. Нагоду поздоровити також мали інші запрошені гості, промовивши багато щирих добрих слів та вручивши цінні подарунки.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...