![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
28 січня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення в місті Южноукраїнську обласної естафети «Слава визволителям України» під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної. У засіданні взяли участь представники управлінь Южноукраїнської міської ради, відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом», міського відділу УМВС України в Миколаївській області, державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №2 Міністерства охорони здоров’я України» та голова Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил Володимир Пономарьов.
Під час засідання Ярослава Нікітіна зазначила, що гідне проведення обласної естафети «Слава визволителям України», яка є важливим етапом відзначення в 2014 році 70-річчя визволення Миколаївської області від фашистських загарбників, є одним із першочергових завдань міської влади. З метою належної підготовки обласної естафети управлінню молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради та управлінню праці та соціального захисту Южноукраїнської міської ради населення було доручено розробити спільні заходи з урахуванням побажань Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...