![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення та з нагоди вшанування 70-ї річниці зняття блокади Ленінграду 27 січня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Лариса Заболотна, представники Южноукраїнської міської газети «Контакт» завітали до Ковбаси Олександри Андріївни та Комогорової Галини Григорівни – жителів блокадного Ленінграду.
Так, серед незліченних подвигів, здійснених у Великій Вітчизняній Війні, оборона Ленінграда виділяється як найяскравіший приклад масової стійкості і терпіння, непереможності духу його жителів. Адже на захист Ленінграда піднялися всі його жителі. У короткий термін він був перетворений в місто-фортецю. Ленінградці побудували 35 кілометрів барикад, 4170 дротів, 22 тисячі вогневих точок, створили загони протиповітряної оборони, на заводах і фабриках – загони з охорони, організували чергування в будинках, обладнали медпункти. На заклик партії та уряду ленінградці в короткий термін сформували 10 дивізій народного ополчення, які відіграли велику роль у захисті міста. Завдяки цим заходам та героїзму мешканців міста Ленінград героїчно пережив горе, яке обрушилося на нього раптово. 900 блокадних днів витримало місто на Неві. Навряд чи в історії можна знайти приклад такої витримки, яку виявили протягом такого тривалого часу ленінградці. Ленінград втілює непереможний дух народу.Під час зустрічі наші блокадниці згадували ті важки роки, які довелося пережити. Згадували свою молодість, важкі роки війни та радість Перемоги, дякували міській владі за ту увагу, яка приділяється ветеранам війни.
Від міської влади в цей день Олександра Андріївна та Галина Григорівна отримали продовольчі набори.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...