![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
28 січня в актовій залі Южноукраїнської загальноосвітньої школи №3 відбулася зустріч учасників бойових дій в Афганістані з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутатами Южноукраїнської міської ради. На зустрічі були присутні міський голова Євген Квасневський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської міської ради Ярослава Нікітіна, голова Южноукраїнської міської спілки воїнів-інтернаціоналістів Олександр Кравченко, депутат Южноукраїнської міської ради Олександр Білик, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення з питань державної соціальної допомоги Лариса Заболотна, учасники бойових дій в Афганістані - 35 осіб. З вступною промовою виступили міський голова Євген Квасневський, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення з питань державної соціальної допомоги Лариса Заболотна, завідуючий терапевтичним відділенням Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №2 Міністерства охорони здоров’я України» Володимир Смірнов, військовий комісар Южноукраїнського-Арбузинського міського військового комісаріату Олександр Стоянов та депутат Южноукраїнської міської ради Олександр Білик.
Під час зустрічі учасники бойових дій висловили вдячність міській владі за підтримку міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та плідну співпрацю.
Всього на зустрічі було присутніх близько 50 осіб.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...