![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
28 лютого в конференц-залі СМСЧ №2 відбулася підсумкова медична нарада «Аналіз роботи і шляхи майбутнього покращення діяльності СМСЧ №2 в 2013-2014 рр., заходи для подальшого удосконалення та розвитку охорони здоров’я м.Южноукраїнська». На нараді були присутні міський голова Євген Квасневський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської міської ради Ярослава Нікітіна, начальник Южноукраїнського міського управління головного управління Держсанепідслужби у Миколаївській області Сергій Анохин, заступник начальника – начальник відділу соціальних, інвалідних та пенсійних питань управління праці та соціального захисту населення Неля Кучеренко, начальник Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №2» Міністерства охорони здоров’я України Ольга Стахорська та її заступники, медичний персонал СМСЧ №2.
Вступне слово мала начальник СМСЧ №2, після чого був зачитаний звіт про виконану роботу у 2013 році та досягнуті результати в охороні здоров’я громадян і функціонуванні закладу в цілому. Ольга Василівна висловила слова подяки міському голові та депутатському корпусу за підтримку в багатьох питаннях для СМСЧ №2. За звітний період медсанчастина працювала плідно, удосконалювався кадровий потенціал, проводилася робота з модернізації бази, вживалися заходи щодо поліпшення соціального захисту медпрацівників. Доповідь доповнювалась слайдами зі схемами та графіками. По завершенню доповіді, слово мав міський голова Євген Квасневський, який також озвучив досягнуті результати в підтримці медичного закладу на прикладі придбаних апаратів і ремонту палат та проаналізував допомогу, яку СМСЧ №2 може отримати в теперішньому році від влади та депутатського корпусу. Далі були представлені звіти та доповіді представників медсанчастини про виконану роботу і плани на 2014 рік.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...