![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Перебіг подій зимових періодів попередніх років свідчить про можливість виникнення несприятливих погодних умов, пов’язаних з різким зниженням температури повітря, сильними снігопадами, сніговими заметами, налипанням мокрого снігу, ожеледдю, ожеледицею тощо. Ці природні явища можуть мати місце як на адміністративній території міста Южноукраїнська, так і на прилеглих територіях сусідніх населених пунктів, районів та областей. Також у негоду на автодорогах може бути блокованим пасажирський та особистий транспорт, в якому перебуватимуть люди, що потребують допомоги.
З метою тимчасового розміщення та харчування постраждалого населення (туристи, пасажири транспорту міжміського та міжобласного сполучення, мало захищені верстви населення тощо), яке може потрапити до осередку надзвичайної ситуації, пов’язаної з погіршенням погодних умов, наказом керівника цивільного захисту міста – міського голови від 25.11.2013 №6 «Про визначення місць для тимчасового перебування та харчування населення, яке може потрапити до осередку надзвичайної ситуації, пов’язаної з погіршенням погодних умов», визначено міський автовокзал та кафе «Хвилинка», розташоване у його приміщенні.
Управлінням з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи і взаємодії з правоохоронними органами міської ради підписано відповідні погоджуючи документи.
Населення міста на період негоди просимо обмежити пересування на власному транспорті та при паркуванні у дворах забезпечити безперешкодний проїзд комунальної техніки.
У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте
2-15-47 або 101!
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...