![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
23 січня 2014 року відбувся особистий прийом міського голови. На прийомі були присутні перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна та Дмитро Судаков, начальник Южноукраїнського міського відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області Олександр Довганюк, начальник відділу правової роботи, квартирного обліку та приватизації юридичної служби Южноукраїнської міської ради Ірина Сезоненко, начальник відділу архітектури та містобудування Южноукраїнської міської ради Христина Ічанська, начальник відділу земельних відносин та екології Южноукраїнської міської ради Юлія Герасименко, начальник відділу з призначення пенсій управління пенсійного фонду України в м. Южноукраїнська Наталя Кравченко, державний реєстратор відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, легалізації обєднань громадян реєстраційної служби Южноукраїнського міського управління юстиції у Миколаївській області Олена Козуля та директор комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Зінаїда Гульман. Під час прийому звернулися мешканці міста з питанням щодо порушення громадського порядку та функціонування, на думку заявника, гральних автоматів за адресою: проспект Леніна, 31, виділення земельної ділянки, благоустрою території міста (забудова кварталу № 6) та щодо отримання довідки КП ЖЕО для оформлення пенсії. На деякі питання відповідь була надана під час прийому, на інші питання відповідь буде надана у передбачений Законом України «Про зверненнями громадян» термін.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...