![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
У сучасних умовах колективний договір підприємства, установи, організації є тим самим нормативно-правовим актом, який робить можливою повноцінну реалізацію норм трудового законодавства щодо соціально-економічних, трудових, виробничих відносин між працівниками та роботодавцем.
Незамінність колективного договору визначається тим, що до нього обов”язково включають норми, які згідно з чинними законодавчими актами, мають бути закріпленими і конкретизовані в колективному договорі.
Цей локальний нормативний акт є необхідним і через ще одну його мету – запобігання конфліктам і спорам які можуть виникнути в трудовому колективі внаслідок відмінностей в інтересах, прагненнях та поглядах учасників трудового процесу, та їх урегулювання.
З огляду на це, обласна державна адміністрація, обласна організація роботодавців “Промисловці та підприємці Миколаївщини”, обласна рада профспілок та виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради, звертаються до підприємств, установ та організацій області всіх форм власності, які використовують найману працю, із рекомендацією підвести підсумки виконання зобов”язань по колективних договорах 2013 року, а також розпочати роботу над укладенням нових або подовженням дії укладених колективних договорів на 2014 рік.
Звертаємо увагу учасників трудових відносин, що правові засади розроблення, укладення та виконання колективних договорів визначені Кодексом законів про працю України, статтею 65 Господарського кодексу України. Законами України “Про колективні договори і угоди” та “Про соціальний діалог в Україні”.
На виконання положень зазначених законодавчих актів, пункту 1.1.9 обласної угоди з соціально-економічних питань на 2012-2015 роки, а також враховуючи, що переговори нелегкий та тривалий процес пошуку взаємоприйнятих рішень та узгодження інтересів їх учасників, пропонуємо завчасно розпочати двосторонні переговори для того, щоб укласти колективні договори на наступний рік не пізніше березня 2014 року з подальшою їх реєстрацією у місячний термін.
Укладання та виконання колективного договору є взаємно необхідним та вигідним для обох його сторін, адже цей документ не лише регулює виробничі, трудові і соціально-економічні відносини, а й виконує просвітницьку роль, дисциплінує і згуртовує трудовий колектив і адміністрацію підприємства, цілеспрямовує на високопродуктивну працю та досягнення високих економічних результатів в інтересах обох сторін держави.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...