![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
22 січня наша держава Україна відзначає 95-ту річницю возз'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Акт Злуки спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу.
У День Соборності та Свободи України 22 січня у місті Южноукраїнську пройшов урочистий мітинг, на якому були присутні міський голова Євген Квасневський, депутат Южноукраїнської міської ради Олена Кокол, представники виконавчих органів ради, представники відокремленого підрозділу "Южно - Українська АЕС" державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", установ, організацій, навчальних закладів міста.
Міський голова Євген Квасневський підкреслив, що Президент України Віктор Янукович у своєму зверненні до українського народу зазначив, що 2014 рік стане роком порозуміння та відвертої розмови про наше спільне майбутнє між представниками різних політичних сил та громадянського суспільства. Всі ми віримо, що територіальна цілісність України навіки залишатиметься непорушною. Ми свідомі того, що лише в єдності дій та соборності, можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Віктор Янукович закликав працювати на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви на вівтар незалежності, соборності, державності.
У своєму зверненні до присутніх, міський голова Євген Квасневський підкреслив, що всі ми віримо, що територіальна цілісність України навіки залишатиметься непорушною. Ми свідомі того, що лише в єдності дій та соборності, можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Закликав усіх працювати на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви на вівтар незалежності, соборності, державності.
На честь урочистої події, для присутніх звучали пісні у виконанні юної вокалістки центру дитячої та юнацької творчості, народного хору української пісні «Любисток», вихованка центру дитячої та юнацької творчості зачитала вірш про Україну.
З нагоди відзначення 95-ї річниці Соборності та Свободи України присутні покласти квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку, біля якого відбувався мітинг.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...