![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Промисловість. За січень–листопад 2013р. підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 2595,1 млн.грн., що становить 13,6% у загальнообласному обсязі реалізації. У розрахунку на одну особу населення міста обсяг реалізованої промислової продукції становив 64 тис.грн. при середньообласному показнику – 16,3 тис.грн.
Будівельна діяльність. За 2013р. підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 189,2 млн.грн. Частка міста у загальному обсязі виконаних будівельних робіт по області склала 19,6%.
За характером будівництва обсяги будівельних робіт по місту розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 52,7%, поточний ремонт – 29,3%, капітальний ремонт – 18%.
Транспорт. За 2013р. автомобільним транспортом (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) перевезено 78,1 тис.т вантажів, що на 35,7% менше ніж за 2012р. Вантажооборот зменшився на 12% і становив 32705,6 тис.ткм.
За 2013р. пасажирські перевезення здійснювались виключно фізичними особами-підприємцями. Ними перевезено 367,6 тис. пасажирів, що на 22,9% менше ніж за 2012р. Пасажирооборот збільшився на 18% і становив 5529,8 тис.пас.км.
Ціни і тарифи. Індекс споживчих цін за 2013р. по Україні становив 100,5%, по Миколаївській області – 100,7%.
На Миколаївщині за 2013р. продукти харчування та безалкогольні напої по області подешевшали на 0,5%. Фрукти знизились в ціні на 17,6%, олія та жири – на 4,3%, м’ясо та м’ясопродукти – на 3,3%, риба та продукти з риби – на 3%. В той же час, цукор підвищився в ціні на 29,2%, овочі – на 8,9%, сіль – на 5,2%, молоко, сир та яйця – на 5,1%, хліб і хлібопродукти – на 1,6%.
За 2013р. на споживчому ринку непродовольчих товарів та послуг області оплата за житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зросла на 1,7% під впливом підвищення вартості газу скрапленого на 17,7%, квартирної плати – на 4,3%.
Стан виплати заробітної плати. Згідно наданої державної статистичної звітності з праці, у місті зберігається таке негативне явище, як заборгованість із виплати заробітної плати.
Сума заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій міста (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у фізичних осіб-підприємців) на 1 грудня, як і на 1 листопада 2013р., складала 799,8 тис.грн., що більше у 8,8 раза (на 708,4 тис.грн.), ніж на 1 січня 2013р.
Значна частина заборгованості (97,8%) припадає на економічно активні підприємства, решта (2,2%) – на суб’єкти господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.
Борг працівникам економічно активних підприємств на 1 грудня, як і на 1 листопада 2013р., складав 782,6 тис.грн., в той час, як на 1 січня 2013р. заборгованість не була зафіксована.
Кількість працівників економічно активних підприємств, які вчасно не отримали заробітну плату, складала 130 осіб, кожному з них не виплачено в середньому по 6020,00 грн., що на 13,2% менше, ніж в середньому на одного працівника в економіці області.
Сума заробітної плати, не виплаченої працівникам підприємств-банкрутів, порівняно з 1 листопада 2013р. залишилась без змін, а відносно 1 січня 2013р. зменшилась на 81,2% (на 74,2 тис.грн.)
Частка міста у загальному обсязі боргу із виплати заробітної плати по Миколаївській області становила 1,7%.
Ринок праці. За даними державної служби зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних по місту на кінець грудня 2013р. становила 570 осіб.
За сприянням служби зайнятості у грудні 2013р. працевлаштовано 40 осіб. Рівень працевлаштування зареєстрованих безробітних у зазначеному місяці становив 5,9%.
Демографічна ситуація. На 1 грудня 2013р. чисельність наявного населення міста складала 40,4 тис. осіб. За січень–листопад 2013р. чисельність наявного населення зменшилась на 151 особу. Зменшення чисельності відбулося, переважно, за рахунок міграційного скорочення, яке становило 240 осіб, в той же час, природний приріст населення склав 89 осіб.
Криміногенна ситуація. За повідомленням прокуратури Миколаївської області, у 2013р. по місту обліковано 267 кримінальних правопорушень, з яких 29,6% – тяжкі та особливо тяжкі.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...