![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Указом Президента України 2014 рік оголошено в Україні Роком Тараса Шевченка.
200-річчя від дня народження Тараса Шевченка - подія загальноукраїнського та навіть світового культурного масштабу. Підготовка до 200-річного ювілею Кобзаря триває впродовж кількох останніх років. І у 2014 році роботу присвячено належному відзначенню цієї знаменної дати.
З метою реалізації в місті завдань Президента України щодо належної підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т. Шевченка, 17 січня відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка в місті Южноукраїньку.
До цієї події у міста заплановано ряд культурно – мистецьких подій: тематичні виставки у бібліотеках, експозиції у музеї, урочистий захід у палаці культури "Енергетик", планується запросити театральний колектив міста Миколаєва із виставою за одним із творів Т.Шевченка. Активно готуються до ювілейної дати і навчально – виховні заклади міста, у них запланована ціла низка виховних заходів, концертів, конкурсів, тощо. Члени організаційного комітету заслухали звіти виконавців запланованих заходів щодо стану їх виконання, визначили шляхи реалізації ряду питань, які потребують вирішення: продовження будівництва скверу Тарасу Шевченку, озеленення його території, тематичне оформлення міста з нагоди 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка. Ззаходи та анонси до них будуть висвітлюватись у засобах масової інформації міста.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...