![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
У місті Южноукраїнську вже розпочато відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Так, 16 січня у комунальному закладі «Міська бібліотека для дітей» урочисто відкрилась книжкова виставка «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття» та тематична поличка «Учітеся, брати мої, думайте, читайте…». На відкритті були присутні учні Южноукраїнської загальноосвітньої школи №3, педагоги закладу та запрошені депутати Южноукраїнської міської ради Кокол О.М., Охрімчук І.К.
Депутат Южноукраїнської міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Олена Кокол, зазначила, що відповідно до Указу Президента України 2014 рік в Україні оголошено Роком Тараса Шевченка. Є такі постаті в нашій історії, які вбирають у себе душу народу, стають невід'ємною частиною його життя. Такою постаттю для нас, українців, є Тарас Григорович Шевченко. Кожний, хто вивчає творчість Великого Кобзаря, переконується, що вона має світове значення.
Бібліотекарі ознайомили юних читачів з творами Тараса Шевченка, представленими на виставці та тематичній поличці, у цікавій формі ознайомили із життєвим шляхом та творчістю Шевченка – поета, художника. Особливий акцент при цьому зробили на роках дитинства Тараса.
Працівники бібліотеки запросили дітей брати участь у заходах, які планується провести у бібліотеці у цьому році: літературні години, поетичні читання, присвячені творчості Великого Кобзаря, у березні буде проведено конкурс читців «Могутнє, віще слово Кобзаря».
Культурно-мистецькі заходи, присвячені творчості Тараса Шевченка, традиційно викликають великий інтерес у юних читачів. Бібліотекарі приділяють велику увагу та проявляють громадянську свідомість і відповідальність у справі підготовки та відзначення 200-річного ювілею Тараса Шевченка.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...