![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
15 січня відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грабовенко Л.О. У роботі взяли участь 11 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу, начальники управлінь, служб міської ради та відділів виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств міста, засоби масової інформації.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 23 основних питання та 2 додаткових питання. Всього членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято зі змінами 25 рішень. Основними є такі питання: «Про визначення управління по ремонту та обслуговуванню об’єктів соцкультпобуту відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» державного підприємства Національна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлових будинків, які знаходяться на балансі відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», «Про затвердження акта приймання-передачі у комунальну власність територіальної громади міста Южноукраїнська частини житлового будинку, розташованого по вулиці Набережна Енергетиків, 45, від відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», «Про врегулювання питання щодо надання послуг населенню із централізованого опалення, централізованого гарячого та холодного водопостачання та централізованого водовідведення у багатоквартирних житлових будинках міста», «Про стан військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час за підприємствами, установами і організаціями міста Южноукраїнська та рекомендації щодо його покращення», «Про стан мобілізаційної готовності автотранспорту міста Южноукраїнська», «Про організацію тимчасової зайнятості учнівської молоді на період літніх канікул 2014 року», «Про організацію харчування окремих категорій громадян та надання їм адресної допомоги в натуральному вигляді у 2014 році», «Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету на придбання обладнання, м’якого інвентарю та проведення поточного ремонту палати для осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, відповідно до міської комплексної Програми «Турбота» на 2013-2017 роки», «Про встановлення меморіальної дошки», «Про затвердження структури, періодичності та строків надання послуг з утримання будинків і споруд та при будинкових територій, які надаються населенню міста Южноукраїнська комунальним підприємством «Житлово-експлуатаційне об’єднання» та дочірнім підприємством «Абонентський відділ» комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство».
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...