![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
В учбово-тренувальному центрі ЮУАЕС завершено черговий плановий навчальний цикл для оперативного персоналу. Його особливістю стало те, що практичні заняття 85 оперативників третього енергоблоку проходили на модернізованому повномасштабному тренажері (ПМТ)*. В процесі реконструкції, яка завершилася у вересні минулого року, на ньому було виконано модернізацію моделюючої системи і замінено головний моделюючий комп'ютер. Це дало можливість розширити спектр модельованих режимів, у тому числі включити до складу ПМТ модуль важких аварій, що дозволяє імітувати процеси, які відбуваються під час важкого ушкодження активної зони реактора. На сьогодні ПМТ третього блоку за спектром можливостей - найдосконаліший в Україні.
З 13 до 24 січня ПМТ-3 проходить гарантійне обслуговування. Ця планова процедура передбачена проектом модернізації. Її виконують представники підрядних організацій, які брали участь у реалізації проекту: "GSE Power Systems Ins" (США), "ІТ-Славутич" (Україна), МІФІ (Росія), GET (Росія).
Під час візиту обговорюються також плани щодо майбутньої реконструкції повномасштабного тренажера першої черги АЕС, на якому початкову підготовку та планові заняття з підтримки кваліфікації проходить оперативний персонал першого та другого енергоблоків.
* Повномасштабні тренажери (ПМТ) 1-ї та 2-ї черг АЕС є аналогами блочних щитів управління (БЩУ) енергоблоків. Тут проходить навчання увесь оперативний склад БЩУ трьох блоків. На ПМТ проводяться навчально-тренувальні заняття, протиаварійні, індивідуальні, а також позапланові тренування оперативного персоналу.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...