Щодо реагування на випадки домашнього насильства
Українське законодавство передбачає, що реагування на випадки домашнього насильства здійснюється на...
Res --> 1
10 січня 2014 року на базі ЮЗШ №2 та ЮЗШ №3 в період новорічно-різдвяних свят комунальним закладом «Южноукраїнська дитячо-юнацька спортивна школа» проведено турнір з волейболу.
У школі №2 змагалися дівчата (головний суддя змагань – Філонок В.П.), в школі №3 – хлопці (головний суддя – Самойленко А.А.).
Серед дівчат наша команда поступилася першістю волейболісткам із села Новокрасного. Суперники виявилися сильною командою, яка грає у Першості України з волейболу і на попередньому тижні приїхала із турніру з Голландії. Третє місце у команди міста Вознесенська.
Серед хлопців перемогу одержала команда «Южноукраїнськ-1» (тренер – Левін С.П.), друге місце – «Южноукраїнськ-2» (тренер – Самойленко А.А.), третє місце - команда міста Вознесенська.







Українське законодавство передбачає, що реагування на випадки домашнього насильства здійснюється на...
З 27 липня розпочнуться роботи зі щорічної планової повірки блоків детектування гамма-випромінювання...
21 та 23 липня 2026 року за підтримки Норвезької ради у справах біженців в Україні, працівниками упр...
Екіпажі мобільних комплексів «Слобода» 11 бригади ім. М. Грушевського НГУ щодня ведуть б...
Станом на 23 липня 2026 року потужність дози на території Південноукраїнської міської територіаль...
Відбулося заключне заняття у літньому таборі для дорослих «Лісова Мавка» - особливого пр...
22 липня під головуванням міського голови Валерія Онуфрієнка відбулося чергове засідання виконавчого...
Хвилина пам'яті і шани... Згадуємо мирних жителів - дорослих і дітей. Усіх, хто міг би жити,...
22.07.2026 до управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради з робочим ві...
Турбота про здоров'я - це найкраща інвестиція у довге та активне життя. Саме тому для підопічних...