![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Відповідно до плану заходів щодо відзначення новорічних та різдвяних свят у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста відбулися театралізовані новорічні привітання учнів, конкурси, свята, випущено тематичні стіннівки, організовано роботу гуртків та секцій у період канікул.
Загальногімназійне новорічне свято, новорічну дискотеку, українські вечорниці, виставу «Попелюшка», новорічні розваги та вечірки, родинне свято «Українські вечорниці» проведено у гімназії.
Виставу «Неймовірні новорічні пригоди казкових героїв», «Новорічну подорож країнами світу», новорічну розважальну програму, «Різдвяні посиденьки» з розучуванням колядок та щедрівок, спортивні змагання з баскетболу, вікторину «Різдвяні свята» організовано у школі №2; новорічні ранки «Казкові пригоди», розважальні та танцювальні програми - у школі №1.
Відбулися бесіда «Живи, книго», вікторина «У народної казки у гостинах», новорічна дискотека, ігри та розваги біля ялинки, бліц-турнір «Хто багато читає – той багато знає», інтелектуальна гра «Щасливий випадок», новорічна казка «Цветик-семицветик» у школі №3; шкільний вечір «Новорічна казка», захист проекту «Прикраса на ялинку», конкурс колядок та щедрівок, виставка малюнків «Зимонька-зима», виступ гуртка «Барвінок» на тему «Український вертеп», вікторина «Українські народні зимові свята» - у школі №4.
Вихованцями та працівниками центру дитячої та юнацької творчості проведено театралізовано - розважальну програму «В пошуках посуха Дідуся Мороза», новорічні розважально-ігрові програми, фольклорне свято «З Різдвом Христовим»; конкурсно-розважальну програму «Зимові фантазії», конкурс на кращу новорічну вітальну телеграму, конкурс різдвяних композицій, виставку-ярмарок дитячих робіт гуртківців станції юних техніків.
Всі заходи організовано на належному рівні. Діти ознайомилися із народними звичаями, національними традиціями святкування новорічних та різдвяних свят, отримали масу задоволення, змістовно провели дозвілля.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...