![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Зв'язок медицини і спорту природний і органічний. Тому не дивно, що серед медиків, які пропагандують здоровий спосіб життя, багато спортсменів. Своє дозвілля медики Южноукраїнської медико-санітарної частини № 2 проводять з користю для здоров’я – грають в настільний теніс.
З 2 по 30 грудня 2013 року серед співробітників СМСЧ № 2 відбувся турнір по настільному тенісу. Свою майстерність володіння ракеткою продемонстрували Котович О.Г.- дитячий хірург, Цимбаліст І.М. –завідуючий прийомним відділенням, Мендусь В.Й. – завідуючий ВШНМД, Кондратюк В.М. – отоларинголог, Наконечний С.О. – отоларинголог, Соснін О.В. - механік гаражу, Попова Т.М – секретар, Темченко Н.М. – економіст, Лашевич Г.А.- педіатр, Сосніна В.П. – інженер ТБ.
В результаті тижневих змагань визначили переможців. В команді чоловіків перемогу здобув Соснін О.В, друге місце виборов Цимбаліст І.М, а третє почесне місце дісталось Котович О.Г. В команді жінок перше місце зайняла Темченко Н.М., друге місце зайняла Попова Т.М, третє місце дісталось Лашевич Г.А.
Фізорг ПК СМСЧ № 2, організатор і суддя змагань Соснін О.В. привітав всіх учасників і переможців. Завдяки фінансовій підтримці профсоюзного комітету СМСЧ № 2 переможці були нагороджені грошовими преміями: за І місце 300 грн, за ІІ місце 200 грн, за ІІІ місце 150 грн.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...