![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері охорони праці 23 грудня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання координаційного комітету з питань безпечної життєдіяльності населення. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю представників управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради, управління Южноукраїнської міської державної лікарні ветеринарної медицини, Южноукраїнського міського управління головного управління Держсанепідслужби у Миколаївській області, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Южноукраїнську, управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради, управління освіти Южноукраїнської міської ради та управління житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради.
На засіданні заслухали звіт начальника Южноукраїнського міського сектору Державної служби надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області Олександра Братанчука про стан системи протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради Іван Колесников та начальник Южноукраїнського міського сектору Державної служби надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області Олександр Братанчук доповіли про результати виконання розпорядження голови Миколаївської обласної адміністрації від 06.11.12 №378-р «Про вжиття невідкладних заходів щодо недопущення загибелі людей на території Миколаївської області», затвердили план роботи міського координаційного комітету з питань безпечної життєдіяльності населення на 2014 рік.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...