![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
26 грудня відбулася 45 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Євгена Квасневського.
В засіданні взяли участь 29 депутатів Южноукраїнської міської ради, секретар міської ради Галина Поліканіна, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна та Дмитро Судаков, керуючий справами Юрій Телятник, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, керівники комунальних підприємств, засоби масової інформації.
Депутати затвердили міську цільову програму «Цукровий діабет» на 2014-2016 роки, міську соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2019 роки та міську цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки. З метою залучення фінансового ресурсу Всеукраїнського та обласного конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування міська рада затвердила Проекти на створення інформаційно-методичного центру профорієнтації та професійної освіти, здоров`язберігаючого середовища з елементами енергозбереження та створення дитячого радіо, як засобу розвитку інформаційно-комунікативних здібностей дошкільників.
Міська рада надала згоду комунальному підприємству «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» на створення дочірнього підприємства «Абонентський відділ», на передачу в комунальну власність територіальної громади міста Южноукраїнська об’єктів соціальної інфраструктури від відокремленого підрозділу «Южно-Українська атомна електростанція» державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» та затвердила схеми оптимізації роботи системи централізованого водопостачання і водовідведення міста Южноукраїнська.
Прийнято рішення про ліквідацію комунального підприємства «Південсервіс» та реконструкцію об’єкта комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська – гуртожитку № 6 за адресою: вулиця Комсомольська, 3, на пайових засадах під житло.
Внесено доповнення до міської Програми капітального будівництва об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної інфраструктури міста Южноукраїнська на 2011-2015 роки, а також зміни до регуляторних актів від 29.12.2011 №403 «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території міста Южноукраїнська» та від 29.03.2012 №505 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Южноукраїнська».
Також, прийняті рішення про приватизацію житла, присвоєння поштових адрес, з питань врегулювання земельних відносин в місті та про виконання та зняття з контролю рішень Южноукраїнської міської ради.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...