![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
24 грудня 2013 року на Южно-Українській АЕС відбулася прес-конференція для журналістів Миколаївської області за участю керівників підприємства. На питання представників ЗМІ з м.Миколаєва, смт Арбузинки, м.Первомайська та м.Южноукраїнська відповідали в.о. головного інженера Микола Феофентов, заступник генерального директора з кадрів і соціального розвитку Володимир Авраменко та заступник головного інженера з модернізації та реконструкції ВП ЮУАЕС Андрій Біндюков. Вони детально розповіли про підсумки роботи АЕС за 2013 рік, про продовження терміну експлуатації енергоблоку №1, поділилися планами на 2014 рік тощо. Прес-конференцію було організовано з метою інформування жителів Миколаївщини про діяльність енергетичного об'єкту в об'єктивних журналістських публікаціях і репортажах ЗМІ.
Під час зустрічі журналісти отримали вичерпні відповіді на запитання, які торкалися виконаних заходів з модернізації обладнання та систем безпеки першого енергоблоку і коштів, витрачених у процесі підготовки його до роботи у понадпроектний термін. Гостей також цікавили механізм продовження термінів експлуатації енергоблоку №2, функціонування автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки на промисловому майданчику Южно-Української атомної електростанції, у санітарно-захисній зоні та зоні спостереження (30-кілометрова зона), обсяги електроенергії, що виробляє атомна станція, та реалізація проекту Євросоюзу «Підвищення безпеки АЕС за рахунок поглибленого розуміння впливу «людського чинника», який стартував на майданчику ЮУАЕС у листопаді 2013 року. Були озвучені питання про соціальне партнерство атомної станції з Миколаївською областю та містом-супутником АЕС, на які журналісти також отримали компетентні відповіді.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...