![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради (УНС МР ВПО) з метою забезпечення безпеки людей у зимовий період надає інформацію щодо місць відпочинку населення на льоду: рибної ловля, катання на ковзанах тощо.
Наближаються зимові канікули і школярі будуть активно проводити свій вільний час, у тому числі і на льоду. На жаль, незнання заходів безпеки або нехтування ними під час знаходження на водоймах у період льодоставу призводить до тяжких наслідків, навіть загибелі людей. Звертаємо увагу батьків на необхідність роз’яснення підліткам небезпеки перебування на льоду у непристосованих місцях без нагляду дорослих.
На адміністративній території міста Южноукраїнська розташовані два водні об’єкти – Ташлицьке технологічне водоймище-охолоджувач (далі - ВП ЮУ АЕС НАЕК «Енергоатом») та річка Південний Буг. Розпорядженням міського голови місцем масового відпочинку громадян біля води у літній період та місцем любительського риболовства у зимовий період визначено виключно територію міського пляжу на річці Південний Буг.
Рішенням міської ради з метою попередження нещасних випадків, своєчасного рятування людей та надання їм першої медичної допомоги на території і акваторії міського пляжу, під час купання влітку та перебування на льоду у зимовий період створена рятувальна станція, яка функціонує протягом року у цілодобовому режимі.
Рятувальна стація та її особовий склад постійно готовий для надання допомоги та спасіння постраждалих на воді. Крім того, відповідно до штатного розпису рятувальної станції старший матрос має професійну медичну підготовку та кваліфікацію «фельдшер».
У приміщенні рятувальної станції, біля нього та на території міського пляжу обладнано та розміщено стенди та плакати з відповідною тематикою та інформацією щодо попередження нещасних випадків на воді, виписками з Правил охорони життя на водних об’єктах України, порадами відпочиваючим, контактними номерами телефонів органів місцевого самоврядування та міських підрозділів МВС, ДСНС та охорони здоров’я.
Систематично поновлюється на відповідному стенді інформація про температуру води та повітря, напрямок та силу вітру, товщину та стан льодового покриву у зоні відповідальності рятувальної станції.
Спільно з територіальними підрозділами 1-го Державного пожежно-рятувального загону співробітники рятувальної станції проводять навчання та тренування з надання допомоги потерпілим під час надзвичайних ситуацій на льоду.
Врешті-решт пам’ятайте, що найкращий спосіб вийти з неприємної ситуації – це до неї не потрапляти. Якщо ви не любите екстремальних відчуттів, то у непристосованих місцях, тим більше у відлигу, не виходьте на лід без потреби!
Телефон служби порятунку 101.
Телефон рятувальної станції міського пляжу 2-76-62.
Телефон відповідального чергового УНС МР ВПО 2-15-47.
ПАМ'ЯТКА НАСЕЛЕННЮ "БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ЛЬОДУ!"
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...