![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Відповідно до плану заходів щодо відзначення Дня Святого Миколая 19 грудня у закладах освіти міста відбулися театралізовані привітання учнів, конкурси малюнків, свята, випущено тематичні стіннівки.
У центрі дитячої та юнацької творчості для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку проведено театралізовано-розважальну програму «Підкова щастя». Близько 100 малюків, які були присутні на святі, отримали масу задоволення та символічну «Підкову щастя».
У станції юних техніків відбулася тематична виставка-ярмарок робіт вихованців гуртків. Вручено подарунки від Святого Миколая дітям-інвалідам, організовано виставку малюнків «До нас завітав Святий Миколай, свято «З Миколаєм вас, малята» для учнів початкових класів школи №3.
Проведено радіогазету «До Дня Святого Миколая» у школі №2; привітання та вручення солодощів від батьківського комітету, театралізоване свято «Місяць засурмив в ріжок: Миколай йде до діточок», конкурс малюнків «Забілів снігами гай, їде Святий Миколай» у гімназії; виставку малюнків та творчих робіт до Дня Святого Миколая, привітання зі святом дітей-інвалідів, мешканців центру соціально-психологічної реабілітації дітей та учнів школи №4; театралізоване привітання учнів початкових класів школи №1.
Всі заходи організовано на належному рівні. Діти ознайомилися із самобутніми національними традиціями святкування новорічних свят, проведення народних обрядів та змістовно провели дозвілля.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...