![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Святий отче Миколай!
Мою хату не минай.
Дай здоров’я для родини,
Красну долю для Вкраїни!
Вихованці комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» довго чекали свята Миколая. Готувались, вчили вірші і пісні, прикрашали зал. І ось, нарешті, прийшов довгоочікуваний день.
Рано-ранесенько під подушкою нащупали дітки подаруночки-цукерки, а по обіді прийшов святий Миколай – почалася святкова вистава. Численні запрошені гості прийшли на веселе народне свято з побажаннями і подарунками. Відвідали діток заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Наталя Іванцова, міський голова Євген Квасневський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської міської ради Ярослава Нікітіна, виконуючий обов’язки начальника обласної служби в справах дітей Олег Гускін, директор Миколаївського обласного центру соціальних служб сім’ї , дітей та молоді Ірина Берегеля, представники управлінь, служб та відділів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, голова спілки ветеранів міста Володимир Понамарьов, представники міліції Андрій Гуров, Олександр Лопушенко та Іван Горобець, виконуюча обов’язки прокурора міста Віта Денисенко, командир військової частини 3044 Олег Худолій, начальник управління юстиції Василь Дробот, представник першого державного пожежно-рятувального загону головного управління МНС Олександр Бузун, представники ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом», представники духовенства міста – Отець Олександр, Отець, Віктор, Отець Ігор, козаки Буго-Гардіївської Січі на чолі з отаманом Олегом Медяком, директор Приватбанку Галина Мустяца, підприємці міста: Ірина Платонова, Анатолій Захаров, Віта Войтко, Володимир Філіпов, Садик Садигов, Олексій Топольницький, Фавзія Кулагіна, Олександр Іванер, представники обласних та місцевих ЗМІ, гості з державних установ та громадських організацій, артисти будинку культури «Енергетик», які вітали діточок та всіх присутніх святковими виступами.
Заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Наталя Іванцова привітала діточок з цим чарівним святом, виказала їм найщиріші побажання добра і злагоди, та наголосила, що мета влади зробити життя таких дітей ще кращим та комфортнішим.
Міський голова Євген Квасневський також привітав всіх присутніх зі святом Святого Миколая, побажав міцного здоров’я, щастя та добра, подякував всім, хто приймає участь в підтримці дітей, покращення рівня їх життя, хто небайдужий до долі дітей-сиріт, дітей, що потребують допомоги. Підкреслив, що силами депутатського корпусу та виконавчого комітету, місцева влада продовжує роботу в напрямку поліпшення життя вихованців даного закладу та вони, в свою чергу, завжди зможуть знайти необхідну допомогу і підтримку у представників влади.
Гості подарували дітям та закладу багато подарунків, викликаючи щасливі посмішки на маленьких обличчях та сяючи очі від приємних сюрпризів.
Завітав на свято і сам Святий Миколай, який побажав здоров’я та щасливої долі вихованцям закладу та всім присутнім.
Такий важливий для діточок день був сповнений танцями, чарівними українськими піснями, гарною музикою і жартами. Діти показали театралізовану виставу «По Україні з краю в край всіх вітає Миколай».
Добро, радість і любов нехай осяє життєвий шлях маленьких українців - майбутнє нашої держави.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...