![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
17 грудня відбулось засідання громадської ради при міському голові. У ході зібрання розглянуто питання щодо розвитку освіти м. Южноукраїнська. Члени громадської ради схвально відгукнулись про рівень розвитку освіти, який існує на сьогодні. За останні десять років галузь освіти зазнала істотних змін на краще. Поступово покращується матеріально – технічна база закладів, здійснюються ремонти приміщень, замінюється технологічне обладнання, покращується соціальний захист учасників навчально – виховного процесу. І, як результат, з кожним роком збільшується кількість переможців міжпредметних олімпіад, конкурсів, фестивалів серед дітей, результативність учасників ЗНО, конкурсів серед навчальних закладів.
Члени громадської ради прийняли рішення звернутись до міського голови, депутатського корпусу з проханням підтримати галузь освіти у реалізації поставлених завдань та у вирішенні проблем, що залишились.
Ще одним питанням, з якого радились члени громадської ради, стала пропозиція Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та збройних сил Організації ветеранів України щодо зміни назв меморіального комплексу, площі біля нього, та міського музею. Члени ради ветеранів неодноразово звертались до міського голови з такою пропозицією. Було запропоновано внести у назви цих об'єктів такі зміни:
Громадська рада при міському голові підтримала пропозицію щодо запропонованих змін у назвах цих об'єктів та рекомендувала міському голові винести це питання на розгляд постійних депутатських комісій Южноукраїнської міської ради.
У кінці засідання голова громадської ради підвів підсумки роботи ради за 2013 рік, членами ради намічено плани на 2014 рік.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...