![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2013 № 611-р, з метою підвищення загального рівня правової культури, виховання у громадян поваги до закону і прав людини в рамках Всеукраїнського тижня права з 9 по 13 грудня Южноукраїнським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено ряд заходів.
Фахівцем із соціальної роботи Кокошею Юлією проведено лекції на батьківських зборах в ДНЗ №2, під час яких батьки були проінформовані про різні види юридичної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, а також роз’яснено різницю між поняттями «ухилення від виконання батьківських обов’язків» та «невиконання обов’язків».
На ігрових заняттях «Права та обов’язки дітей» і «Я маю право знати свої права», проведених фахівцями Нестер Іриною та Раковською Оксаною для вихованців комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» діти дізнались про свої права, які проголошені Конституцію України, Конвенцією ООН про права дитини та Загальною декларацією прав людини.
Під час виховної години «Відповідальність за вчинення правопорушення», яку провели фахівці Зажерило Інна та Осадча Катерина у 7- Г класі ЗОШ №3 дітям надали відповіді щодо можливих наслідків за скоєнні ними правопорушення.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...