![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Покращення стандартів життя громадян, їх добробуту та рівня соціального захисту, у тому числі забезпечення гідним місцем роботи та заробітною платою є важливою та постійною складовою діяльністю влади. Саме це є метою соціальних ініціатив Президента України», - неодноразово зазначає заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна.
11 грудня 2013 року відбувся спільний семінар управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради з роботодавцями міста Южноукраїнська. Головний спеціаліст відділу праці Наталія Кубальська довела до відома присутніх інформацію про компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, про право на отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці та проінформувала роботодавців про негативні наслідки не легалізованої зайнятості для роботодавця і найманого працівника, головний спеціаліст відділу праці Наталя Онищенко проінформувала присутніх про додержання мінімальних державних гарантій в оплаті праці. У семінарі прийняли участь 36 роботодавців, серед яких розповсюджено 36 буклетів на тему «Трудовий договір – гарантія соціального захисту працівників» та 36 буклетів на тему «Оплата праці».
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...