![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, який був офіційно введений Президентом України в 2006 році. Цей день, для вшанування ліквідаторів, обрано не випадково. Саме 14 грудня 1986 року Державний комітет прийняв в експлуатацію комплекс захисних споруд, так званий саркофаг, на Чорнобильській атомній електростанції. Не дивлячись на всі труднощі і проблеми, самі ліквідатори називають 14 грудня святом.
Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції 13 грудня на Меморіальному комплексі біля пам’ятника “Чорнобильська Мадонна» відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди відзначення цього пам’ятного дня.
З привітальними промовами виступили міський голова Євген Квасневський, ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції Володимир Маєвський.
На заході були присутні заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, Дмитро Судаков, начальник управління праці та соціального захисту населення Ельвіра Гехад, представники громадської організації «Союз Чорнобиль України Всеукраїнської організації інвалідів», депутати міської ради Наталя Черьомухіна, Юрій Бірюков, Сергій Коломієць, ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники управлінь, організацій та підприємств міста, представники ЗМІ.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...