![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Заходи щодо реалізації завдання Президента України Віктора Януковича щодо військово – патріотичного виховання громадян пройшли з 2 по 6 грудня в закладах освіти міста і були присвячені Дню Збройних Сил України . Це свято є хвилюючим як для фронтовиків увінчаних нагородами так і для молоді, яка нещодавно одягала військову форму. Не байдужими до його відзначення залишаються як молодші школярі так і старшокласники шкіл міста, які з радістю зустрічаються з Ветеранами Великої Вітчизняної, воїнами – афганцями, вчорашніми військовослужбовцями .
Доброю традицією стало проведення в закладах освіти міста різноманітних військово – патріотичних заходів, присвячених Дню Збройних Сил України. Так в Южноукраїнській загальноосвітній школі №3 та №4 було проведено тематичні екскурсії до кімнати – музею Бойової слави. Змагання по стрільбі з пневматичної гвинтівки серед юнаків старших класів проведені в ЮЗШ №1 імені Захисників Вітчизни та ЮЗШ №3 та №2. Зустріч нинішніх школярів з випускниками школи, які нещодавно проходили строкову службу в лавах ЗСУ залишаться в пам’яті старшокласників ЮЗШ №3 . Цікавою в інформаційному плані для старшокласників загальноосвітньої школи №1 імені Захисників Вітчизни стала зустріч із представниками військкомату. Веселими та цікавими були змагання юнаків з військово – прикладних видів спорту проведені в ЮЗШ №4. Пізнавальною була екскурсія – презентація про історію Збройних Сил України проведена в ЮЗШ №4. Оригінально виглядала виставка вітальних листівок організована учнями гімназії №1, та завзято пройшли змагання «Нумо - хлопці» проведені за участю гімназистів - старшокласників. Завершує тиждень відкритий захід учнів 10-11 класів Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, який проведено у вигляді естафети – змагання.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...