![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
З 25 листопада по 10 грудня світова громадськість щорічно проводить кампанію «16 днів проти гендерного насильства». Дати проведення акції є символічними. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
З урахуванням відношення Президента України Віктора Януковича та проголошених ним соціальних ініціатив щодо сприяння утвердженню ненасильницької ідеології в українському суспільстві, Южноукраїнським міський центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено ряд заходів в рамках Національної кампанії «Стоп насильству!» та традиційної Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства».
Метою проведення акції «16 днів проти насильства» стало популяризація позитивного іміджу родини, утвердження гендерної рівності, формування свідомості молоді щодо нетерпимого ставлення до насильства, привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї.
З початку року до Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надійшло 35 повідомлень про вчинення насильства в сім’ї, з них: 30 від суб’єктів соціальної роботи, 4 самозвернення, 1 сім’ю виявили фахівці Центру під час здійснення соціального інспектування. З них – 5 повідомлень щодо насильства над дітьми, проте статистика не відображає реальний стан справ щодо скоєння насильства в сім’ї стосовно дітей, адже ця проблема є досить прихованою, її зачасту «не виносять з дому».
Про факти жорстокого поводження з дітьми або реальну загрозу їх вчинення необхідно повідомляти центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службу у справах дітей, управління молоді, спорту та культури, кримінальну міліцію у справах дітей або зателефонувати на Всеукраїнську дитячу лінію «Телефон довіри» (8 800 500 21 80), Національну «гарячу лінію» з питань протидії насильству та захисту прав дитини (0 800 500 335) (дзвінки в межах України безкоштовно або 386 для дзвінків з мобільного).
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...