![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Южноукраїнська ОДПІ повідомляє, що Міністерством доходів і зборів України затверджено порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення помилкового або надміру зарахованих коштів, відповідний наказ від 22.10.13 № 609.
Відтепер, усі поля реквізиту «Призначення платежу» розрахункового документа платникам податків потрібно заповнювати у відповідально із затвердженого Порядку. Сплата за кожним видом платежу та за кожним виду сплати має оформлятися окремим документом на переказ.
Також, слід зауважити, що при заповненні полів не допускаються пропуски (пробіли) між словами та службовими знаками. При наявності будь-яких пробілів (наприклад, між «;» та «ЄСВ») документ на переказ приймається до виконання, але при цьому гроші автоматично зараховується в якості сплати податків, зборів, єдиного внеску (код 101), незалежно від коду, зазначеного в платіжному документі.
У разі виникнення будь-яких запитань платникам податків слід звертатися за довідками до Южноукраїнської ОДПІ або до інформаційного центру 0800-501-007. Детальніше ознайомитися можна на веб-порталі Міндоходів( minrd.gov.ua ). Особливу увагу слід звернути на Список кодів видів сплати.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...