Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | З 2 грудня 2013 року на українсько-польському кордоні відкрито новий митний пост
AA

З 2 грудня 2013 року на українсько-польському кордоні відкрито новий митний пост

 До відома усіх громадян - на українсько–польському державному кордоні 2 грудня 2013 р., відбулося урочисте відкриття нового пункту пропуску «Грушів – Будомєж». На ньому вже розпочав роботу митний пост «Грушів» Львівської митниці Міністерства доходів і зборів України.

Новий пункт пропуску «Грушів – Будомєж» відповідає усім світовим вимогам, оснащений сучасною комп`ютерною та оргтехнікою, засобами зв`язку та технічними засобами митного контролю.

У цілому, відповідно до передбаченої стратегією розвитку Міністерства доходів і зборів програми розбудови митної інфраструктури, протягом 2013 року проводиться реконструкція 15 митних пунктів пропуску на кордоні України та ЄС. У межах розвитку митного та транскордонного співробітництва з європейськими колегами також розглядається питання про початок спільного митного контролю на кордонах України та ЄС. 

Читайте також

Колектив ліцею №2 один із перших в Україні долучився до пілотування державної освітньої екосистеми "Мрія"

Управління освіти імені Бориса Грінченка Південноукраїнської міської ради

Колектив Південноукраїнського ліцею №2 - один із перших в Україні, хто долучився до пілотування держ...

Оздоровлення дітей з інвалідністю в ОРК «Іскра»

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

8 вихованців відділення комплексної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю комунального закладу...